Predátor (1987)

Hodnocení online filmu
Predátor online film
Predátor online film

V džungli přistane kosmická loď, na jejíž palubě je dokonale vybavený mimozemský nimrod. Lovnou zvěří se pro něj stávají nejen dravci obývající džungli, ale také lidé. To je prolog slavného filmu, který je oblíbenou žánrovou kombinací akčních příběhů o amerických komandos, hororu a SF. Oddíl pod vedením zkušeného majora Dutche Schaefera je vysazen na nepřátelském území, kde má uprostřed džungle vysvobodit několik amerických vojáků ze zajetí partyzánů. Po úspěšně provedené akci se však američtí vojáci musí utkat s daleko tajemnějším a nebezpečnějším nepřítelem. Džungle se mění v past, z níž není úniku a američtí hrdinové poprvé v životě poznávají, co je to strach. Film, který dnes již bývá řazen ke klasice žánru, zaujme především napětím a houstnoucí atmosférou strachu, kdy jsou američtí supermani pomalu vyváděni z rutinní statečnosti a rovnováhy. Stejně zdařilé je i pojetí mimozemšťana, neostré, děsivě tajuplné postavy, využívající dokonalé mimikry, jehož přítomnost signalizuje pouze termografie jeho pohledu. Teprve v závěrečné scéně se na scéně objevují v celé hrůznosti dokonalé masky Stana Winstona.
USA, 1987, 107 min
Predátor
Predator

Loading...

Loading...

Komentáře k online filmu

4 Komentáře

  1. You actually make it seem really easy along with your presentation but I in finding this topic to be really something that I believe I’d by no means understand. It sort of feels too complex and very large for me. I’m looking ahead in your subsequent publish, I’ll try to get the dangle of it!

  2. Manchester City midfielder Fernandinho is looking on the bright side after the champions squandered the chance to close the gap on Chelsea. Manchester City draw against Burnley was ‚not a bad result‘ insists Fernandinho as midfielder stays positive on title chances 

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*